Hakkımızda /

Yangın Güvenlik Sistemlerinde Optimum Fayda, Minimum Maliyet...

ŞİRKET PROFİLİ


Ankara Ulus’ta faaliyet gösteren firmamız, yangın sistemleri ve inşaat malzemeleri üzerine hizmet vermektedir.

Yangın vanaları, yangın hidrantları, sprinkler, alarm vanaları, çekvafler, küresel vanalar, kelebek vanalar, seviye göstergeleri, ölçü aletleri, hortumlar, yangın ekipmanları, pompalar, kompansatörler, kondenstoplar, flanşlar, patent dirsekler, bağlantı elemanları, redüksiyonlar, manşonlar, doğalgaz vanaları, doğalgaz regülatörleri, fittings malzemeleri, kelepçeler, contalar, vb. ürünlerle geniş bir alanda hizmet veriyoruz.

Ankara’da inşaat malzemelerinin merkezi Rüzgarlı’daki adresimizle müşterilerimizin bizlere kolayca ulaşmasını sağlıyoruz.

Alanında lider markaların ürünlerini zengin çeşitleri ile firmamızda bulabilirsiniz. Geniş stoklarımızla aradığınız malzemeye hızla ulaşmanızı sağlıyoruz. Zengin seçeneklerle her ihtiyaca uygun alternatifleri firmamızda bulabilirsiniz.

Sektörde uzun yıllara dayalı tecrübeye sahip uzman kadromuz, taleplerinizi değerlendirerek en doğru çözümleri sizlere sunmaktadır. İhtiyacınız olan ürünler, muhtelif alternatifleri ile sizlere sunulmakta, ürünlerin en uygun çözümü sağlaması amaçlanmaktadır. İnşaat firmaları başta olmak üzere kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimiz için kaliteli ürünlerle üstün ve fonksiyonel çözümler üretiyoruz.

Yangın sistemleri ve inşaat malzemelerinde güvenilir ve işinde uzman bir firma arıyorsanız sizlere de hizmet vermekten onur duyarız.

VİZYONUMUZ

  • Zengin ürün çeşitliliği ile müşterilerimizin daimi tercihi olmak
  • Geniş stoklarımızla aradığınız malzemeye hızla ulaşmanızı sağlamak
  • Sektörün lider markalarının üstün nitelikli ürünleri ile güvenilir hizmet sunmak

MİSYONUMUZ

  • Uzman kadromuzla müşterilerimizin beklentilerine uygun ve hızlı çözümler üretmek
  • Kaliteden ödün vermeden rekabetçi fiyatlarla hizmet vermek
  • Çalışma alanımızdaki yenilikleri takip etmek, ürün yelpazemizi sürekli yenilemek

ERMAK YANGIN